קידום אתרים בגוגל הוא אחד הכלים הפופולאריים ביותר כיום על מנת לפרסם חברה, מוצר, שירות או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. לפני עשרים שנה לערך, אופציית הפרסום היתה מוגבלת למדי. היה אפשר לפרסם על גבי העיתונים, לפרסם בשלטי חוצות, לפרסם ברדיו או בטלוויזיה ואפילו לפרסם מפה לאוזן. היום בזכות האינטרנט, עולם הפרסום עבר מהפכה של ממש מפני שהיום פרסום בגוגל הפך להיות כמעט הכלי היחיד המועדף על כל אחד על מנת לפרסם את עצמו. הנה כמה יתרונות של קידום בגוגל לעומת הפרסום המסורתי שאנו מכירים.

מה היתרונות של פרסום בגוגל?

יתרון ראשון והבולט ביותר הוא החשיפה. בישראל כיום יש למעלה מחמישה מיליון גולשים ובעולם כמה מאות מיליונים של גולשים, כך שאתם חושפים את עצמכם בקלות ללקוחות פוטנציאליים או למתעניינים רבים מכפי שהייתם יכולים לדמיין ולא רק בארץ, אלא אף בכל העולם. אפשר לבצע פרסום בגוגל שהוא גם ממוקד יותר ורלוונטי למה שאתם רוצים לפרסם. כך למשל, אתם יכולים לצמצם את הפרסום שלכם למאפיינים של מיקומים גיאוגרפיים, טווח גילאים שתרצו לחשוף אותו לפרסומת, מצב אישי של האנשים וכן הלאה. כך תוכלו להנות מפרסום ממוקד שיכול להועיל הרבה יותר.

יתרון נוסף שיש לביצוע של פרסום בגוגל הוא שבהרבה מקרים הוא יכול לא לעלות לכם אגורה. הפרסום המסורתי עולה די הרבה כסף, אם זה פרסומת מצולמת, פרסומת לרדיו וגם פרסומת בעיתון עולה לא מעט כסף ומוגבלת במילים. באינטרנט תוכלו למצוא עשרות פלטפורמות שונות ומגוונות בהן תוכלו לפרסם חינם אין כסף.

עוד יתרון הוא שזה נורא קל ונוח לעשות קידום לעסקים בגוגל. הפלטפורמות הקיימות כיום ברשת רובן מאד נגישות וקלות לתפעול, כמו לדוגמה פלטפורמות להקמת אתרים חינמיים. זה נוח גם בגלל שאתם לא חייבים לצאת מהבית כדי לפרסם את עצמכם. הכל נעשה דרך המחשב ולכן זה לא דורש מכם להתאמץ יותר מלשבת כמה שעות למול המחשב שלכם.

פרסום בגוגל הוא פתרון נפלא ואידיאלי לכל מי שרוצה לפרסם את עצמו, לשווק מוצר חדש, להרחיב את קהל הלקוחות והמתעניינים בחברתכם וכן הלאה. הפעילו את המחשב שלכם והתחילו לפרסם את עצמכם עוד היום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *