קידום אתרים בגוגל הוא האופן שבו ננסה לגרום לכמה שיותר אנשים להגיע לאתר שלנו. בדרך כלל כאשר אומרים קידום אתרים אורגני הכוונה היא לקידומם על ידי האינטרנט עצמו, ועוד יותר – לרוב על ידי גוגל והעלאת האתר כמה שיותר גבוה ברשימת התוצאות של גוגל.

אז מה זה בעצם קידום אתרים

קידום אתרים הוא הנסיון להביא לכך שהאתר שאתה מקדם יצוץ כמה שיותר גבוה ברשימת החיפוש של גוגל כאשר יקישו מילות חיפוש מסויימות, לדוגמא – קידום אתרים מוצלח יביא לכך שכתיבת מילת חיפוש שאותה תקדם בגוגל תעלה את האתר שאתה מקדם ראשון. למשל – אם תחפשו את המילה "מסיבה", התוצאה הראשונה שתקפוץ לכם בגוגל היא של אתר המתמחה באטרקציות וציוד למסיבות, קרוב אליו תמצאו את אתר "ויקיפדיה" ועוד.

חשוב להבחין בין קידום אתרים לבין פרסומות באתרי החיפוש השונים, או בין קידום אתרים לבין תוצאות ממומנות באותם אתרים, מה שנקרא PPC –  PAY PER CLICK , שהוא שונה ואינו קידום אתרים. אתרי החיפוש השונים, אשר מודעים לחשיבות סדר ההופעה של האתרים בחיפוש, מאפשרים לכל אתר לשלם סכום מסויים בכדי שהאתר שלו יופיע בתחילת, התוצאות. אותם האתרים משלמים למנוע החיפוש סכום מסויים על כל לחיצה על הקישור שלהם, ומפה מגיע השם PAY PER CLICK – שלם לפי לחיצה.

קידום עסקים בגוגל רוכב על ההבנה שהתגבשה בשנים האחרונות כי מי שלא נמצא באינטרנט "לא קיים", ויחד עם העלייה הדרמטית בכוחם של מנועי החיפוש ככלי לניווט באינטרנט, אנו רואים פריחה בתחום קידום אתרים, כיום יש הבנה מאד ברורה כי ככל שהעסק שלך נמצא גבוה יותר ברשימת התוצאות של גוגל, למשל, כך תגיע למספר גבוה יותר של לקוחות, וחשוב מכך, אלו לקוחות שמיוזמתם חיפשו את מה שאתה מספק, ולכן הם יותר נכונים לקנייה, ובדיוק עקב כך התפתח לו תחום של קידום אתרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *