למה כדאי לכם לעשות קידום אתר?

אל תישארו מאחור

בנית אתר אינטרנט חדש ואתה רוצה שהלקוחות שלך יגיעו אליו, אז איך עושים את זה נכון? האם להשקיע בקמפיין ppc  ממומן או שמא כדאי לעשות קידום אתרים בגוגל ? מה השלבים שצריך לעשות ותוך כמה זמן נראה תוצאות?

אז קודם כל כדאי להבין מה משמעות המושג קידום אתרים.

הרי בניתם אתר, לא כדאי שהוא יהיה איפשהו בעמודים האחרונים במילת החיפוש בתחום שלכם, אלא בעמוד הראשון, שם בערך הגולש מוצא את התשובות לחיפוש ואינו ממשיך הלאה.

אחוז מאוד גבוה של גולשים משתמשים באופן יום יומי במנוע החיפוש של גוגל, לחיפוש של מתכון, מוצר, מידע או כל דבר אחר.

ואתם, כבעלי עסק, אפילו העסק הקטן ביותר – שווה לכם להשקיע בקידום אתרים בגוגל, אפילו השקעה מזרעית בכדי להיות שם במספר ביטויים, אך חשוב לדעת לבחור את הביטויים הנכונה, אולי פחות תחרותיים כדי להשיג תוצאות טובות בזמן קצר יחסית.

ישנם שני סוגים של קידום אתרים בגוגל – האחד אורגני, השני ממומן (ppc).

אורגני, פשוטו כמשמעו, טבעי. בעוד ממומן תלוי בתקציב ועלות קליק על ביטוי מסוים.

המשמעות של קידום אורגני זה בעצם קידום התוצאות הטבעיות, כלומר על פי האלגוריתמים של גוגל האתר ימצא את מיקומו על פי הרלוונטיות שלו לביטוי.

כמובן, שקיימת תחרות ויש להתאים את האתר ואת התוכן לאלגוריתם של גוגל וכן לבצע שלבים נוספים של קידום אורגני כדי להגיע לתוצאות הטבעיות.

בעוד בקידום ממומן בוחרים מילות מפתח, מגדירים תקציב, זמן ומיקום ונמצאים בתוצאות הראשונות בגוגל כל עוד יש תקציב.

מה עדיף – קידום אורגני או ממומן?

אז נורא תלוי בתחום, בתחרות, במילות המפתח המבוקשות וביכולת הכלכלית.

אך אנו ממליצים בראש ובראשונה על קידום אורגני, ולמה?

מעבר ליכולת להשקיע בקידום ממומן, מנועי החיפוש בנויים בצורה מאוד חכמה ועל מנת שמנועי החיפוש (גוגל) יאהבו את האתר שלכם יש להשקיע בו, החל משלב האפיון, לתכנות ועיצוב וכמובן בתוכן.

מכירים עסק כלשהו שהצליח ללא פרסום? פעם זה היה בעיתון או ברדיו, היום ללא ספק יש צורך בקידום דיגיטלי כדי שהעסק יתרחב ויצליח.

מהו התהליך הנכון לקידום אתרים בגוגל?

תחילה יש לבצע מחקר מתחרים מעמיק הכולל: בדיקת קישורים  SITE OFF ,ותק גיל דומיין, נפח תנועה, מיקומים, מס' כניסות לפי תאריכים ועוד, לאחר מכן נבצע מחקר מילות מפתח מבוסס מערכות ניתוח ZEFO ו- ahrefs .

נעשה בידול עסקי עם מודל  SWOT – Strengths, Weaknesses, Opportunities, Threats

חוזקות, חולשות, הזדמנויות ואיומים.

שלב נוסף וחשוב הוא אפיון ביטויים פוטנציאליים למותג על פי נפח חיפושים, כמות מתחרים ופוטנציאל קידומי ואז מגבשים תוכנית ומקבלים החלטות, לגבי מילות מפתח TAIL LONG (זנב ארוך) כלומר ביטויים חזקים ותחרותיים יותר ועד הביטויים החלשים והפחות תחרותיים שנרצה להגיע אליהם.

קידום אתרים בגוגל זהו תהליך שלא קורה ביום אחד וגם לא בשבוע, קידום אתרים בגוגל הוא תהליך מתמשך הדורש לפעמים גם מספר חודשי עבודה.

התהליך תלוי בגורמים רבים החל מכתובת האתר (דומיין) , מערכת האתר וכן סוג האתר (תדמית, אתר מכירה, דף נחיתה ועוד).

אז כבר אמרנו שלקידום אורגני יש עדיפות, והנה לכם מספר יתרונות בולטים:

התוצאות מדברות בעד עצמן – אין ספק שזה לוקח זמן ולא כמו קמפיין שעובד כבר מהיום הראשון אך הטראפיק שתקבלו מהקידום האורגני הוא ממוקד ואיכותי יותר.

כלומר, אם מנוע החיפוש של google מצא אתר כלשהו ומיקום אותו אורגני במקומות הראשונים זה אומר שהתוכן בו שווה משהו.

בעבר אולי היו כאלה שלא ידעו זאת, היום רבים מבינים את התחום ודווקא מחפשים את האורגני ופוסחים על התוצאות הממומנות.

אתם פשוט שם! – לא תלויים באם נגמר התקציב או לא, פשוט שם מעצם היות האתר רלוונטי ונכון עבור גולשים רבים (כמובן שזה מצריך תחזוקה שוטפת) אך ללא ספק זה לטווח הרחוק. טראפיק איכותי, בעלות זולה הרבה יותר מתשלום עבור כל קליק לטווח הרחוק.

בסופו של דבר צריך להבין כי המטרה של קידום בגוגל היא לחזק את האתר כיחידה שלמה ולהגיע לכמה שיותר ביטויים פוטנציאליים (אותו ״זנב ארוך״ שדיברנו עליו קודם).

אחוז ההקלקות על אורגני גבוה מאוד – מחקרים רבים מראים כי למעלה מ60% מקליקים על האורגני ואין כל ספק כי מנוע החיפוש של google הוא חלק בלתי נפרד מהתנועה לאתרים בישראל ובעולם כולו – בכל מכשיר סלולרי מנוע החיפוש הראשון הוא גוגל, וללא כל ספק ניתן למצוא בו כל מה שצריך!

הצלחתם לעקוב ולהבין מה נכון לעסק שלכם?! מתלבטים מה הלאה? איך באמת מיישמים את כל התהליך והשלבים כדי להצליח ולקדם את האתר ואת העסק?

אתם במקום הנכון, הרבה מעבר לידע Funnel SEO Dynamic הוקמה במטרה לתת פתרון לבעלי עסקים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות ע"י קידום אורגני מתקדם וממוקד ברשת החיפוש של גוגל. מערכת פרסום ייחודית, אשר מייצרת תוצאות מרשימות ביותר. בעזרתה ניתן להגיע לקהל יעד רלוונטי המעוניין לבצע רכישה מידית של השירותים/מוצרים שלכם online .כל המערכות שלנו מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק בשיתוף פעולה מלא עם Google העולמית.

אז קדימה, אל תישארו מאחור ובטח לא בעמודים האחרונים של מילות המפתח בתחום שלכם, הגיע הזמן להתקדם ולקדם את האתר שלכם!

גלישה מהירה
אולי יעניין אותך גם

עניין אתכם?

אל תהססו ליצור איתנו קשר

כל הצוות זמין עבורכם במספר טלפון הבא:
5/5

בזכות GENESISSEO הצלחתי לחסוך הרבה מאוד כסף בפרסום ממומן ועכשיו האתר במצב "טייס אוטומטי" – תודה רבה!

קידום אתרים - תזניק את העסק שלך בגוגל

טופס להגדלת תנועה אורגנית וקבלת לידים.