קידום אתרים – המחירון שאתה חייב להכיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קידום אתרים ב2020 – איך להתכונן נכון

כמו בכמעט כל תחום, ההתפתחות עם השנים הולכת וגדלה ובמיוחד בעולם הדיגיטל, שתופס תאוצה בכל תחום, אפילו ברפואה.

פרסום וקידום אתרים בדיגיטל הפך פתרון אולטימטיבי ומצרך שכל בעל עסק צריך, מעוסק פטור ועד חברה גדולה, אם אתה לא שם אתה לא קיים.

אז הנה אנחנו במחצית השנה הראשונה של 2019 אבל כבר חושבים על קידום אתרים ב2020- איך להתכונן לזה?

קידום אתרים הוא תחום הכולל בתוכו מרכיבים רבים, החל מאלגוריתמים של מנועי החיפוש ועד תוכן האתר שלכם, קידום אתרים הוא לא בהכרח לאתר מלא מידע, גם דף נחיתה נחשב אתר ולפעמים רוצים לקדם מיני סייט בתוך פורטל, המטרה העיקרית של קידום אתרים היא חשיפה של העסק במילות מפתח רלוונטיות לתחומו כדי להגדיל את קהל היעד ובסופו של דבר את המכירות וההכנסות מהעסק.

איזה שינויים צפויים להיות בתחום קידום אתרים ב2020?

אז קודם כל כפי שכולנו כבר יודעים, מנוע החיפוש העיקרי הוא גוגל, מנוע החיפוש שבאופן תמידי מבצע שינויים וחידושים על מנת להקשות על מקדמי האתרים ולנסות כמה שיותר להיות טבעי, אורגני.

אז צפוי שגם השנה, האלגוריתם יעבור שינוי, במקביל למדיה הדיגיטלית במחשב, רבים האנשים שהופכים את הסלולר לכלי שימושי ביום יום ופחות פותחים מחשב וכאן בעצם כל עניין האפליקציות, נוחות השימוש באתרים, חוק הנגישות ועוד פרמטרים שיהפכו משמעותיים יותר בשנת 2020.

קידום אתרים ב2020 – איך לעשות את זה נכון

אם אתם לא רוצים להישאר מאחור ולעשות את זה נכון גם ב2020 ואפילו להתכונן לזה מראש, אתם צריכים לבחור נכון, קידום אורגני הוא מקצוע, זו התמחות ולא משהו שניתן לעשות כתחביב, צריך למדוד ולתקן נתונים, צריך לבחון ולעקוב אחר שינויים, יש להשתמש בכלים ייעודיים לתחום ולדעת לעשות את זה נכון לאורך זמן.

גם כאן חשוב לשים לב להבדל בין קידום ממומן לבין קידום אתרים בגוגל , קידום ממומן מושפע מהרבה נתונים ולאחרונה ראינו זאת בתקופת הבחירות בישראל, שעלויות הקידום במנועי החיפוש השונים ביניהם גוגל ופייסבוק עלו בצורה משמעותית, גם ב2020 יהיו שינויים, עליות וירידות וחשוב מאוד לעקוב ולנהל את זה בצורה מקצועית ונכונה.

מאידך, באופן יום יומי מקימים עוד ועוד אתרים ומתחרים, צריך לבנות תוכנית אסטרטגית לשנת 2020, כזו שנוכל לבחון בכל נקודת זמן את מצבה והכי חשוב, להציב יעדים ומטרות, ברגע שמגדירים מטרה ופועלים נכון מגיעים אליה.

חברת קידום אתרים עם ניסיון ואנשי מקצועי שנמצאים בתחום לאורך שנים יכולה להתחייב להצלחה, מכירה את השינויים שנעשים מדי שנה ויודעת לבנות תוכנית נכונה מראש.

עשו תיאום ציפיות, בצעו מחקר מילות מפתח ביחד עם מקדם האתרים כדי להגדיר את היעדים, הציבו פעולות להמרה כדי שיהיה לכם אפשרות למדוד את ההצלחה.

טיפים נוספים

עקבו אחרינו

עניין אתכם?

אל תהססו ליצור איתנו קשר

כל הצוות זמין עבורכם במספר טלפון הבא:
5/5

בזכות GENESISSEO הצלחתי לחסוך הרבה מאוד כסף בפרסום ממומן ועכשיו האתר במצב "טייס אוטומטי" – תודה רבה!

קידום אתרים - תזניק את העסק שלך בגוגל

טופס להגדלת תנועה אורגנית וקבלת לידים.