קידום אתר וויקס

קידום אתר וויקס – עבודה למומחים

וויקס היא פלטפורמה חדשה יחסית לבניית אתרי אינטרנט והיא ידועה כאינטואיטיבית, ידידותית למשתמש ונוחה מאד לתפעול. מכיוון שכך – היא מבוקשת ופופולרית מאד בקרב בעלי עסקים קטנים שאין להם תקציבים גבוה לבניית אתר, לתחזוקה שלו ולביצוע פעולות קידום. כיום מתאימה הפלטפורמה של וויקס למגוון רחב של סוגי עסקים ואתרים ולכן כל אחד, כל בעל עסק יכול למצוא בוויקס בדיוק את המענה הדרוש לו. שיטת העבודה מודולרית ומבוססת על עיקרון הגרירה של פריטים וירטואליים אל המקום שלהם בעמוד שאותו בונים. עם הזמן העבודה הופכת פשוטה יותר, נוחה יותר וגם הממשק של הפלטפורמה בעברית הופך לנוח יותר. כל שנותר כעת הוא לדבר על הנושא של קידום אתרים המבוססים על וויקס. 

אפשר לקדם אתרים וויקס?

התשובה על שאלה זו היא חד משמעית – כן! בעבר היה קשה ומאתגר הרבה יותר לבצע פעולות של קידום אתרים בגוגל בוויקס אך עם הזמן השיטות השתנו והתווסף למערכת מערך שלם של פעולות קידום אורגני. בעבר היה ברור לכל מי שעוסק בתחום של בניית אתרים וקידום שלהם שאתרי וויקס כלל לא ניתן לקדם לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל וכיום מדובר בנושא שחלף מן העולם. יתרה מכך – אתר מושקע, מעוצב ומעניין שנבנה בוויקס לא ייפול באיכות ובמידע שלו מאתר דומה שנבנה בפלטפורמה אחרת והגולש התמים כלל לא יכול לדעת באיזה אתר הוא גולש. עם הזמן התווספו עוד ועוד תוספים הניתנים להטמעה באתרי הוויקס ואפילו אנשי מקצוע לא בהכרח יזהו במבט ראשון האם מדובר באתר הבנוי בוויקס או בפלטפורמה אחרת.

איך מבוצע קידום אתר וויקס?

כאמור – בתוך תוכנת העיצוב ובניית האתר בוויקס קיים מערך שלם של קידום המסייע לבעלי האתר לבצע קידום יעיל, נכון ומדויק ככל האפשר. באשף הקידום ניתן לפרט אודות תחום העיסוק של האתר, אפשר להכניס מילות או ביטויי מפתח חשובים, אפשר להגדיר כותרות חשובות שמנוע החיפוש יאתר וייקח בחשבון בין שאר פרמטרים שקשורים בקידום האתר ועל פי התקנות האחרונות אפשר (וצריך) להתאים את האר על פי הנחיות הנגישות עבור גולשים בעלי מוגבלות. נושאים כאלה ואחרים גם מסייעים רבות לקידום האתר עצמו כך שקביעה חד משמעית כמו שאי אפשר לקדם אתרי וויקס כבר מזמן לא נכונה ולא עדכנית.

קידום אתר וויקס

על מנת לוודא שאתר הוויקס שבונים יהיה מקודם בדרך הטובה ביותר – חשוב לבנות אותו באופן מודולרי שמתקדם על פי השלבים המוצעים. חשוב מאד לבחור מלכתחילה את אופי האתר הדרוש (בלוג, חנות וירטואלית, בחירה בין אתר של עסק או נותן שירות, למשל ועוד) ואט אט להוסיף את העמודים הדרושים. כיום ישנם לא מעט אנשי מקצוע שיש להם התמחות באתרים המבוססים על וויקס ואפשר להסתייע בהם ולקבל מהם עצות ששוות זהב ויסייעו רבות בקידום האתר ברשימת התוצאות של מנוע החיפוש. מעבר לכך, בזמן העבודה על בניית האתר יישאל מי שמבצע את העבודה מדי פעם האם לא שכח או שבמכוון לא ביצע פעולה זו או אחרת על מנת לוודא שהאתר יהיה שלם ומושלם מבחינת התשתית שלו – מה שגם יתרום לאין שיעור לקידום שלו.

וויקס – פלטפורמת בניית אתר נוחה ומזמינה

וויקס מציעה לא רק תהליך נוח וידידותי לבניית אתרי אינטרנט אלא גם אפשרות לעשות זאת בזול. לאחר שמלאכת העיצוב והבנייה הסתיימה יכול מי שמנהל את האתר לבחור בין כמה מסלולי תשלום שכל אחד מהם מציע אפשרויות נוספות שיעשירו את עולם התוכן של האתר.

גלישה מהירה
אולי יעניין אותך גם

עניין אתכם?

אל תהססו ליצור איתנו קשר

כל הצוות זמין עבורכם במספר טלפון הבא:
5/5

בזכות GENESISSEO הצלחתי לחסוך הרבה מאוד כסף בפרסום ממומן ועכשיו האתר במצב "טייס אוטומטי" – תודה רבה!

קידום אתרים - תזניק את העסק שלך בגוגל

טופס להגדלת תנועה אורגנית וקבלת לידים.