מהו קידום באינטרנט?

הדרך הנכונה להזנקת העסק

קידום באינטרנט הוא משהו שכל עסק חייב שיהיה לו. בימנו נוכחות דיגיטלית כלשהי שמתאימה לאופי המוצרים או השירותים שהוא מציע לקהל שלו. זוהי קביעה מקצועית ועממית כאחד ולא צריך להיות אנשי מקצוע מומחים בעולם הדיגיטל כדי לדעת את הזה ולהבין את המשמעויות של הקביעה הזאת. רשת האינטרנט הפכה על פיו את עולם הפרסום והשיווק של עסקים, קטנים וגדולים כאחד ואם כל זה לא מספיק – הרי שנבנו אסטרטגיות חדשות ומסלולי קידום שכלל לא היו מוכרים בעולם העסקים לפני כניסתה של הרשת גם לתחום הזה. קידום אתרים בגוגל כיום הוא תורה שלמה אשר נשענת על השערות וניסיונות וכזאת שנבנתה אט אט ועלתה כצורך וממעשים שבוצעו בשטח – הן על ידי אנשי מקצוע שהקדישו לכך את הפרנסה שלהם והן על ידי גולשים ממוצעים שמצאו פרצה אל עולם חדש וקסום שמשך ועניין אותם.

מהו קידום באינטרנט?

נקודת המוצא של הקידום האינטרנטי היא שגולש יכול להיות חשוף לפרסום או מודעת קידום דרך המחשב או המכשיר הנייד החכם שלו (טלפון, טאבלט או אייפד) כאשר הוא נמצא בכל מקום בעולם. הוא לא חייב להימצא באזור גאוגרפי מסוים ולכן גם עסקים שמרוחקים ממקום המגורים שלו אך מציעים שירותים מקוונים או מוצרים במשלוחים עשויים להגיע עד אליו ולחשוף בעיניו את המודעות הווירטואליות שלהם. בנוסף, בזכות הרשתות החברתיות ובניית הפרופיל האישי של כל גולש ומשתמש – אפשר לדעת הרבה מאד מידע ופרטים על אותו גולש, לרבות מהם תחומי העניין שלו ואילו נושאים מעניינים אותו וקרובים לליבו. קידום באינטרנט המבוצע ברשתות החברתיות מבוסס על נתונים אלה כך שהפילוח של קהל היעד לכל מסע פרסום עשוי להיות מדויק מאד וממש להגיע עד העיניים של כל גולש וגולש שעשויים להיות קהל יעד ולקוחות פוטנציאליים.

קידום עם עזרה לגולש מאחורי הקלעים

שיטת קידום העסקים בגוגל שונה מזו הנהוגה ברשתות החברתיות. בעוד ברשתות החברתיות מגיעים המודעות והפרסומים אל עיניו של הגולש, בגוגל מדובר פעולה שצריך לבצע הגולש – ולאחריה יקבל רעיונות או תשובות בדיוק למה שדרוש לו. לדוגמא, אם הוא לא מחפש עסק מסוים אלא תחום עיסוק רחב שיכולות להיות לו הרבה אפשרויות לתוצאות – ברשימת התוצאות שגוגל יציג לו יופיעו רעיונות לאתרים שמתאימים מבחינת התוכן שלהם למה שהוא מחפש ושדרוש לו, זאת על מנת שהוא אכן ימצא את מבוקשו ויהיה שבע רצון מהאפשרויות שהוצגו בפניו. גוגל במקרים אלה לא מתפקד רק כמנוע חיפוש אלא גם כבית עסק בעצמו, שכן הלקוח שלו, כלומר הגולש שהקליד את מילות החיפוש שלו צריך להיות מרוצה משירות החיפוש שמצא על מנת שגם בפעמים הבאות שלו ייעזר בגוגל ולא במנועי חיפוש אחרים.

תחום שמתפתח כל הזמן

עם הזמן הולכים הרעיונות ומתפתחים – הן לטובת בעלי העסקים והן לטובת הגולשים שעושים שימוש בלתי פוסק ברשת האינטרנט בכל תחומי החיים. בזכות שיטות קידום אורגני יכולים גם עסקים קטנים לחשוף את עצמם בעיניהם של לקוחות פוטנציאליים בלי שיידרש מהם תקציב פרסום גבוה ואילו עבור הלקוחות, הגולשים – הם יכולים להיות חשופים להרבה מאד עסקים שיהיו רלוונטיים למה שדרוש להם ובזכות הרשת הם יגלו את הקיום של כאלה שהם לא הכירו קודם לכן. הקידום באינטרנט מתאים לכל החברות, הארגונים והעסקים בכל הגדלים וכל מפרסם יכול לבחור את תקציב הקידום שהוא מעמיד לטובת משימה זו. לא בכדי ארגונים גדולים מעסיקים אנשי דיגיטל מומחים ומיומנים שיודעים בדיוק איך לקדם את החברה באינטרנט. יחד עם זאת – גם עסקים קטנים ודלי תקציב יכולים לעשות חיל.

גלישה מהירה
אולי יעניין אותך גם

עניין אתכם?

אל תהססו ליצור איתנו קשר

כל הצוות זמין עבורכם במספר טלפון הבא:
5/5

בזכות GENESISSEO הצלחתי לחסוך הרבה מאוד כסף בפרסום ממומן ועכשיו האתר במצב "טייס אוטומטי" – תודה רבה!

קידום אתרים - תזניק את העסק שלך בגוגל

טופס להגדלת תנועה אורגנית וקבלת לידים.