להגיע לעמוד ראשון עם קידום

קידום בגוגל – הדרך שלכם להפוך את העסק לרווחי הרבה יותר!

אם תנסו לחזור אחורה בזמן, כשעוד לא היה עולם הדיגיטל לא היה גם המושג "קידום", אך היום כשכל עולמנו סובב דיגיטל וחומרה המושג הזה תופס תאוצה אדירה, בכל מכשיר סלולרי חדש יש מנוע חיפוש של גוגל במסך הבית, התחברות לדפדפן במחשב מעלה לכם את מנוע החיפוש של גוגל ואת הכל תוכלו לגלות שם, ממתכונים לאוכל טעים, דרך התייעצות ותשובות רפואיות ועד רכישת מוצרים לבית ועוד…

מהו קידום בגוגל בעצם? יש לי אתר ואם מחפשים את שם העסק מוצאים את האתר.

אז זהו, שזה לא מספיק, קידום בגוגל הוא לגרום למנוע החיפוש לדרג את האתר שלכם בתוצאות החיפוש הרלוונטיות לתחום, במיקומים הגבוהים (כלומר בעמוד ראשון) במילות המפתח הנכונות לכם.

מה הכוונה? אם אתם עסק העוסק בשירות אחזקה וניקיון במודיעין, לא מספיק שחיפוש אחר שם העסק יניב תוצאה, אלא שכל אדם שיחפש שירותי אחזקה במודיעין, שירותי ניקיון במודיעין ומילות מפתח נוספות הקשורות לתחום ימצא את האתר שלכם וכדי שזה יקרה צריך לבצע הליך שנקרא "קידום בגוגל".

ההליך שמבצעים משפיע גם על מנועי חיפוש אחרים ומיקומים בדיגיטל אך מנוע החיפוש של גוגל הוא המוכר והשימושי ביותר.

כיום, למעלה מ65% מהחיפושים ברשת נעשים דרך מנוע החיפוש של google, כאשר מקלידים מילת מפתח, מנוע החיפוש או בעצם ה"רובוט"(אלגוריתם) של גוגל סורק אתרים המתאימים לחיפוש ומציג אותם.

האלגוריתם מותאם כך שיוכל להציג לכם את האתר עם התוכן הכי מתאים לחיפוש שלכם, אך מקדם אתרים טוב יוכל להתאים את האתר שלכם לאלגוריתם של גוגל ובכל לדחוף את האתר מעלה גם אם לא מתאים בדיוק לחיפוש.

כן, משקיעים כסף בכל חודש ונמצאים תמיד במקום הראשון.

אז זה לא תמיד עובד כך, יש שני דרכים לקדם בגוגל, האתר אורגנית והאחרת היא קידום ממומן (ppc).

קידום ממומן הוא האפשרות להשקיע סכום כסף במספר מילות מפתח ולבחור מיקום גאוגרפי, זמנים והאתר שלכם יופיע שם, אך כשייגמר התקציב הפרסום יוסר, מה גם שישנן מילות מפתחות שעלות קליק מאוד יקרה ואחוזי ההמרה נמוכים כך שקידום ממומן לא מתאים לכל אתר או לכל בעל עסק.

בעוד קידום אתרים בגוגל הוא גם השקעה כלכלית בביצוע פעולות והליך מקצועי על האתר ומחוץ לאתר, ברשת אתרים תומכת כדי להוביל את הרובוט של גוגל לראות באתר שלכם רלוונטי למספר נרחב ביותר של מילות מפתח רלוונטיות (long tail) אך בקידום אורגני הטראפיק איכותי יותר, אנשים מגיעים לאתר עם מטרה ועל פי נתונים וסקרים רבים הם האנשים שמקליקים דווקא על אתרים במקומות הראשונים אורגני ולא בהכרח על אתרים בקידום ממומן (ניתן לראות ליד כותרת האתר את המילה "ממומן" או "מודעה").

אז אנחנו רוצים להגיע למקום הראשון בגוגל, איך עושים את זה?!

קידום אתרים או במונח המקצועי SEO הוא הליך שחייב להתבצע נכון על ידי איש מקצוע ולא על ידי אדם מהעסק או בעל העסק (ורבים חושבים כך לצערנו), ביצוע שלב כלשהו בצורה לא נכונה ומדוייקת עלול לגרום נזק תדמיתי לאתר בעיני מנוע החיפוש, הרבה מעבר לכך שלא יניב תוצאות.

קידום נכון כולל שלבים רבים, או אולי בצורה מדויקת יותר 5 שלבים מהותיים בתהליך dynamic SEO Funnel.

  1. מחקר
  2. תשתיות
  3. Off site
  4. On site
  5. Seo remarketing

ובקצרה, מדובר בתהליך הדורש מחקר של המתחרים והתחום, למידה מקיפה של התחרות וכן המוצר וקהל הלקוחות שאליו נרצה להגיע, למידה ומחקר של התחום ברשת הדיגיטלית ובניית שלבים לקידום, ביצוע פעולות והתאמת האתר למנועי החיפוש והאלגוריתמים, פעולות קידום לחיזוק מוניטין האתר, פעולות קידום בתוך האתר ולאחר כל אלו, חוזרים לאותם לקוחות שכבר ביקרו באתר ולהם סבירות גבוה יותר לחזור ולרכוש, במקביל לגיוס גולשים חדשים ומתעניינים חדשים לאתר.

קידום אתרים בגוגל זו הדרך היעילה והמהירה ביותר לקדם עסקים כיום בארץ ובעולם, עסק שלא ניתן למצוא אודותיו מידע כלשהו ברשת כאילו לא קיים, אפילו מספר טלפון, כתובת, פרטים בסיסים – חובה!

לנו יש את הכלים, אנשי המקצוע והידע כדי להוביל את האתר שלכם לתוצאות הראשונים בקידום בגוגל, באמצעות המערכות שלנו תוכלו למדוד ולאמוד את איכות הלידים או הכניסות לאתר, ניתן לבדוק המרות וביצועים והכי חשוב, הנתון המקצועי כי קידום אורגני מביא טראפיק נכון יותר לאתר.

אל תפחדו מהמתחרים, גם את הגדולים ביותר ניתן להביס, הכל שאלה של מקצועיות, בחרו בחברה הנכונה ביותר לקידום העסק שלכם בדיגיטל.

גלישה מהירה
אולי יעניין אותך גם

עניין אתכם?

אל תהססו ליצור איתנו קשר

כל הצוות זמין עבורכם במספר טלפון הבא:
5/5

בזכות GENESISSEO הצלחתי לחסוך הרבה מאוד כסף בפרסום ממומן ועכשיו האתר במצב "טייס אוטומטי" – תודה רבה!

קידום אתרים - תזניק את העסק שלך בגוגל

טופס להגדלת תנועה אורגנית וקבלת לידים.